Środa, 12 grudnia 2018 r.

 • ZG LPR o indolencji PiS w 100 rocznicę odzyskania niepodległości

  ZG LPR o indolencji PiS w 100 rocznicę odzyskania niepodległości

   
      11 listopada 1918 r. kończyła się I wojna światowa – oto Niemcy kapitulowały przed państwami koalicji(Stany Zjednoczone, Francja, Anglia, Włochy), wśród których była, nieistniejąca jeszcze na mapie - aleprowadząca ...

  11 grudnia 2018

 • ZG LPR w 100 rocznicę odzyskania niepodległości

  ZG LPR w 100 rocznicę odzyskania niepodległości

  11 listopada 1918 r. spełnił się zasadniczy cel polskiej polityki powzięty przed rozpoczęciem I wojny światowej - Niemcy kapitulowały przed państwami, wśród których była, nieistniejąca jeszcze na mapie, Polska ...

  11 listopada 2018

 • ZG LPR o dwóch ważnych krokach wyborczych

  ZG LPR o dwóch ważnych krokach wyborczych

   
      W pełni popieramy i utożsamiamy się z postulatem „nie głosowania na PiS”! Zachęcamy wszystkich do jak najpowszechniejszego udziału w jakże ważnym akcie wyborczym 21 października br.
     
      Zwracamy jednocześnie uwagę, że ...

  18 października 2018

 • ZG LPR w 90 rocznicę śmierci Generała Rozwadowskiego

  ZG LPR w 90 rocznicę śmierci Generała Rozwadowskiego

      Urodził się 19 maja 1866 r. w Babinie koło Stanisławowa w rodzinie ziemiańskiej, od pokoleń związanej z polską tradycją wojskową, sięgającą czasów przedrozbiorowych.
      Zanim został generałem polskim, był wybitnym ...

  18 października 2018

 • ZG LPR z ważnym apelem do opozycji

  ZG LPR z ważnym apelem do opozycji

   
  Z cała mocą trzeba zaakcentować fakt, że opozycja polska musi solidarnie występować przeciw antykonstytucyjnym, szkodzącym Polsce i Polakom, działaniom PiS, ale nigdy przeciwko tradycji, kulturze, religii i moralności, z kt ...

  10 września 2018

Oświadczenie LPR w sprawie 15. rocznicy Okrągłego Stołu

Oświadczenie LPR w sprawie 15. rocznicy Okrągłego Stołu

Mija 15 rocznica obrad okrągłostołowych, które nie były niczym innym, jak porozumieniem się komunistów i tzw. pseudoopozycji demokratycznej wywodzącej się z PPR lub PZPR.
W chwili, kiedy towarzysze zasiadali do suto zastawionego stołu, doskonale wiedzieli, że komunizm lat osiemdziesiątych dawno już zbankrutował. Ów stół, przy którym przehandlowano Polskę miał być tylko przykrywką dla miękkiego lądowania komunistycznych oprawców. Negocjująca przy „okrąglaku” tzw. kosmopolityczna opozycja, która ukradła robotnikom szyld „Solidarności” szybko wykorzystała go dla własnych niecnych celów, aby zgodnie z „prawem” przehandlować narodowy majątek, wykluczyć Polaków z ich wspólnego dobra – dobra budowanego przez dziesięciolecia.

Twórcy tzw. „porozumienia ponad podziałami” sięgali do strategii politycznej wytyczonej jeszcze przez sowieckich mocodawców, przedstawioną przez Gomułkę w 1945 roku, a której główne motto wytyczone zostało przez stwierdzenie „Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy”. Nikt nie zaprzeczy dzisiaj, że byli pierwsi sekretarze PZPR i współpracownicy z SB są dzisiaj reprezentantami kapitału spekulacyjnego, kapitału który kreuje ponurą rzeczywistość w naszym kraju.

Okrągły stół gwarantował bezpieczeństwo aparatczykom. Ustalono przy nim, że nie będzie lustracji ani dekomunizacji, a czerwone legitymacje PZPR dawnych działaczy zastąpione zostaną przez książeczki czekowe. Była nomenklatura komunistyczna udaje dzisiaj komunistów-liberałów sprzedając polskie interesy na rzecz nowego wielkiego brata tj. Unii Europejskiej, jak również na rzecz przeróżnych spekulantów, którzy mają swoje siedziby na wschodnim wybrzeżu Nowego Jorku.

Dzisiaj naród polski powinien zrobić wszystko, by uchronić nasz kraj przed ekonomicznymi rozbiorami. Aby dokonać tego należy odsunąć od władzy takie formacje jak SLD, UP, PO, UW czyli układ tzw. okrągłostołowy.

Przewodniczący Rady Politycznej
Ligi Polskich Rodzin
Zygmunt Wrzodak


Biura regionalne LPR:
(ta część strony w przebudowie)

Dane:

Biuro Krajowe:
ul. Nowogrodzka 31 p. 405
00 - 511 Warszawa
35 1160 2202 0000 0002 6319 0565

Linki: