Poniedziałek, 24 września 2018 r.

 • ZG LPR z ważnym apelem do opozycji

  ZG LPR z ważnym apelem do opozycji

   
  Z cała mocą trzeba zaakcentować fakt, że opozycja polska musi solidarnie występować przeciw antykonstytucyjnym, szkodzącym Polsce i Polakom, działaniom PiS, ale nigdy przeciwko tradycji, kulturze, religii i moralności, z kt ...

  10 września 2018

 • ZG LPR w 250 rocznicę konfederacji barskiej

  ZG LPR w 250 rocznicę konfederacji barskiej

   
  Propagowane hasła i symbole oraz duch ożywiający konfederatów barskich w postaci Maryjnych sztandarów, noszonych krzyży i różańców oraz śpiewanych pieśni wskazywały, że wystąpienia miały raczej charakter ...

  10 września 2018

 • Święty Maksymilian Kolbe – wzór świętości i patriotyzmu

  Święty Maksymilian Kolbe – wzór świętości i patriotyzmu

   
  Szanowni Państwo, pragnę w tym miejscu – Niepokalanowie przybliżyć postać św. Ojca Maksymiliana Kolbego.
  Ojciec Maksymilian urodził się 8 stycznia 1894 roku w Zduńskiej Woli. Na chrzcie otrzymał imię Rajmund. Z ...

  26 sierpnia 2018

 • Szanse i zagrożenia dla odzyskania przez Polskę niepodległości, w 100 rocznicę osiągnięcia celu

  Szanse i zagrożenia dla odzyskania przez Polskę niepodległości, w 100 rocznicę osiągnięcia celu

   
  Szanse i zagrożenia dla odzyskania przez Polskę niepodległości, w 100 rocznicę osiągnięcia celu.
            Perspektywa 100 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości stwarza konieczność nie tylko głoszenia prawdy o powodach jej ...

  24 lipca 2018

 • Dmowskiego rozmowy z politykami

  Dmowskiego rozmowy z politykami

  Dmowskiego rozmowy z politykami.
  Rozmowa z Kodamą (Na bazie książki Mariusza Kułakowskiego [Józefa Zielińskiego] pt. „Roman Dmowski w świetle listów i wspomnień”, tom I, Londyn 1968)
      W maju ...

  17 lipca 2018

Oświadczenie LPR w sprawie 15. rocznicy Okrągłego Stołu

Oświadczenie LPR w sprawie 15. rocznicy Okrągłego Stołu

Mija 15 rocznica obrad okrągłostołowych, które nie były niczym innym, jak porozumieniem się komunistów i tzw. pseudoopozycji demokratycznej wywodzącej się z PPR lub PZPR.
W chwili, kiedy towarzysze zasiadali do suto zastawionego stołu, doskonale wiedzieli, że komunizm lat osiemdziesiątych dawno już zbankrutował. Ów stół, przy którym przehandlowano Polskę miał być tylko przykrywką dla miękkiego lądowania komunistycznych oprawców. Negocjująca przy „okrąglaku” tzw. kosmopolityczna opozycja, która ukradła robotnikom szyld „Solidarności” szybko wykorzystała go dla własnych niecnych celów, aby zgodnie z „prawem” przehandlować narodowy majątek, wykluczyć Polaków z ich wspólnego dobra – dobra budowanego przez dziesięciolecia.

Twórcy tzw. „porozumienia ponad podziałami” sięgali do strategii politycznej wytyczonej jeszcze przez sowieckich mocodawców, przedstawioną przez Gomułkę w 1945 roku, a której główne motto wytyczone zostało przez stwierdzenie „Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy”. Nikt nie zaprzeczy dzisiaj, że byli pierwsi sekretarze PZPR i współpracownicy z SB są dzisiaj reprezentantami kapitału spekulacyjnego, kapitału który kreuje ponurą rzeczywistość w naszym kraju.

Okrągły stół gwarantował bezpieczeństwo aparatczykom. Ustalono przy nim, że nie będzie lustracji ani dekomunizacji, a czerwone legitymacje PZPR dawnych działaczy zastąpione zostaną przez książeczki czekowe. Była nomenklatura komunistyczna udaje dzisiaj komunistów-liberałów sprzedając polskie interesy na rzecz nowego wielkiego brata tj. Unii Europejskiej, jak również na rzecz przeróżnych spekulantów, którzy mają swoje siedziby na wschodnim wybrzeżu Nowego Jorku.

Dzisiaj naród polski powinien zrobić wszystko, by uchronić nasz kraj przed ekonomicznymi rozbiorami. Aby dokonać tego należy odsunąć od władzy takie formacje jak SLD, UP, PO, UW czyli układ tzw. okrągłostołowy.

Przewodniczący Rady Politycznej
Ligi Polskich Rodzin
Zygmunt Wrzodak


Biura regionalne LPR:
(ta część strony w przebudowie)

Dane:

Biuro Krajowe:
ul. Nowogrodzka 31 p. 405
00 - 511 Warszawa
35 1160 2202 0000 0002 6319 0565

Linki: